Сертифікація - 2010 для студентів факультету інженерної механіки

Середа, 30 червня 2010, 00:00 kharzhevsky
ДрукPDF
cswa stud
18.06.2010 - Студенти факультету інженерної механіки стали сертифікованими спеціалістами SolidWorks!

Для студентів нашого університету було організовано складання сертифікаційних екзаменів (в режимі on-line) по роботі з системою комп'ютерного моделювання SolidWorks, в результаті чого 32 студенти  успішно склали сертифікаційний екзамен CSWA.

 

Відповідно до домовленостей з компанією Dassault Systemes SolidWorks Corp.(США), за підтримки авторизованого представника корпорації на території України - компанії Інтерсед Україна (м. Київ) , наш університет з 2009 року має міжнародний статус Authorized CSWA Provider - провайдер з прийому офіційних сертифікаційних екзаменів SolidWorks, що дозволяє організовувати такі екзамени, зокрема, для студентів, які пройшли відповідну підготовку в університеті. Загалом, в нашому університеті на сьогоднішній день сертифіковано вже 60 спеціалістів SolidWorks

cswa stud


Наш університет є ліцензованим користувачем системи комп'ютерного моделювання SolidWorks з 2006 року, і з того часу система SolidWorks активно впроваджується в навчальний процес факультету інженерної механіки - студенти-механіки сьогодні вивчають SolidWorks вже з першого курсу навчання в університеті (починаючи з другого семестру).

З метою поглиблення вивчення системи SolidWorks, в березні поточного року при факультеті інженерної механіки були організовані курси з підготовки студентів до складання сертифікаційного екзамену SolidWorks на отримання сертифікату спеціаліста з комп'ютерного моделювання - Certified SolidWorks Associate (CSWA). Детальніше про офіційну сертифікацію SolidWorks можна прочитати тут .

На протязі 3 місяців, під керівництвом к.т.н., доц. кафедри машинознавства Харжевського В.О., студенти факультету проходили додатковий курс підготовки, що включав у себе:

  • розширені можливості системи SolidWorks для створення складної геометрії;
  • опрацювання літератури, що рекомендована корпорацією SolidWorks для підготовки до складання сертифікаційних екзаменів CSWA.
  • поглиблене вивчення можливостей SolidWorks у створенні креслень за вітчизняними стандартами;
  • робота зі складними зборками;
  • особливості розрахунку на міцність за допомогою SolidWorks Simulation. Особливості проведення оптимізації конструкцій відповідно до проведених розрахунків на міцність.
  • теоретична підготовка відповідно до вимог, що пред'являються до спеціаліста рівня Certified SolidWorks Associate (CSWA).

Було прийнято рішення зарахувати на навчання не більше 36 студентів, інші бажаючі будуть проходити сертифікацію у наступному навчальному році. Було сформовано підгрупи, навчання проходило в класах інформаційно-комп'ютерного центру університету, зокрема в класі ІКЦ-1 було організовано здачу сертифікаційних екзаменів. Наш університет має право лише організовувати такі екзамени, але приймає екзамен не представник університету, а сертифікаційний сервер SolidWorks, оскільки складання екзамену відбувається через інтернет у режимі on-line.

Сертифікаційний екзамен CSWA, як відомо, складається з 7 завдань - 4 теоретичних питання і 3 практичних завдання: проектування двох деталей різної ступені складності та моделювання зборки (деталі до якої також треба розробити). Екзамен триває 3 години, максимум на екзамені можна набрати 100 балів, для отримання сертифікату необхідно набрати мінімум 70 балів. Оскільки екзамен є міжнародним, він проводиться на англійській мові. Ні на українській, ні на російській мові складання екзамену не передбачено.

Сертифікаційні екзамени були організовані для студентів факультету в червні. Загалом, екзамен складали 35 з 36 студентів (для одного студента екзамен перенесено на вересень).

В результаті, 32 студенти успішно склали екзамен та отримали сертифікат міжнародного зразка - Certified SolidWorks Associate (сертифікований спеціаліст SolidWorks). Причому, підтвердженням отриманого статусу є не тільки сертифікат - кожний сертифікований спеціаліст отримує обліковий запис на сертифікаційному сервері SolidWorks і будь-хто у світі зможе в цьому переконатись. Офіційний список сертифікованих спеціалістів SolidWorks розміщено на сервері SolidWorks: https://www.virtualtester.com/solidworks/branding/user-portal/user-portal.html, розділ "Certified Users" - сертифіковані користувачі. З тих трьох студентів, яким не вдалося успішно скласти екзамен, двоє студентів набрали 65 балів (70 - прохідний бал для отримання сертифікату).


Список студентів, що успішно пройшли сертифікацію:

№ п/пСтудентНапрямок підготовки
1Багрійчук ОлексійІнженерна механіка
2Громов МаксимІнженерна механіка
3Дзюбій ОлексійІнженерна механіка
4Дука АндрійМашинобудування (ОХВ)
5Дука ВолодимирКомп'ютерні науки (ІТП)
6Ігнатов МаксимМашинобудування
7Кирилюк ВадимІнженерна механіка
8Кирсанов ЯрославІнженерна механіка
9Короц АндрійІнженерна механіка
10Косткевич ЕдуардЗварювання
11Лаврентій ЮрійМашинобудування
12Лисий ОлегІнженерна механіка
13Лімпак ВолодимирІнженерна механіка
14Межерицький ОлександрІнженерна механіка
15Мещишин АндрійІнженерна механіка
16Мисик СергійІнженерна механіка
17Нікітюк ІванМашинобудування (ОХВ)
18Перебейніс АндрійІнженерна механіка
19Поліщук СергійІнженерна механіка
20Полюх ОлександрІнженерна механіка
21Сенчишин АндрійЗварювання
22Сліпак ДмитроІнженерна механіка
23Терешкевич ВікторІнженерна механіка
24Тесля ОлександрЗварювання
25Фют СергійІнженерна механіка
26Хоменко АртемІнженерна механіка
27Члек ЄвгенійМашинобудування (ОХВ)
28Шевчук ВалентинЕлектромеханіка
29Шевчук МаксимЗварювання
30Шинкарчук АндрійМашинобудування (ОХВ)
31Шрамчук ОлександрІнженерна механіка
32Яріш ЮрійЗварювання


Приклад сертифікату Certified SolidWorks Associate (CSWA):

cert

 

Загалом, студенти показали високий рівень знань, умінь та навичок у роботі з системою комп'ютерного моделювання SolidWorks, що є необхідним в умовах сучасного машинобудування, оскільки саме за допомогою сучасних методів комп'ютерного моделювання проводиться проектування на провідних машинобудівних підприємствах України та світу. І є всі підстави вважати, що в майбутньому ця тенденція тільки посилиться. 

Урочисте вручення сертифікатів SolidWorks студентам факультету інженерної механіки

 

30 червня 2010 року в залі засідань Вченої Ради Хмельницького національного університету відбулось урочисте вручення сертифікатів SolidWorks студентам факультету інженерної механіки, які успішно склали міжнародні сертифікаційні екзамени та отримали статус сертифікованих спеціалістів SolidWorks (Certified SolidWorks Associate, CSWA).

 cswa stud2

Сертифіковані спеціалісти SolidWorks та відповідальний за проведення сертифікації к.т.н., доц. кафедри машинознавства Харжевський В.О., який проводив підготовку студентів до здачі сертифікаційних екзаменів.

 

Таким чином, на сьогоднішній день факультет інженерної механіки нашого університету має найбільше в Україні сертифікованих спеціалістів SolidWorks як з числа студентів, таі з числа викладачів серед вищих навчальних закладів України. 

 

presidium

 

Президія: Ректор Хмельницького національного університету проф., д.т.н. Скиба Микола Єгорович, радник ректора проф., д.т.н. Сілін Радомир Іванович, проректор університету проф., д.т.н. Шинкарук Олег Миколайович 

 

2010 zala

 

 

2010 skyba

 

Сертифікат спеціаліста SolidWorks вручає ректор університету проф., д.т.н. Скиба Микола Єгорович 


 

2010 silin

 

Сертифікат спеціаліста SolidWorks вручає радник ректора проф., д.т.н. Сілін Радомир Іванович

 

Поздоровляємо наших студентів з отриманням стасусу сертифікованих спеціалістів SolidWorks та бажаємо подальших успіхів! 

Quote this article on your site

To create link towards this article on your website,
copy and paste the text below in your page.
Preview :

Сертифікація - 2010 для студентів факультету інженерної механіки
Середа, 30 червня 2010
18.06.2010 - Студенти факультету інженерної механіки стали сертифікованими...

Powered by QuoteThis © 2008

Якою версією SolidWorks ви користуєтеся?


Про SolidWorks

SolidWorks — продукт компанії SolidWorks Corporation, САПР,
інженерного аналізу та підготовки виробництва будь-якої 
складності та призначення.
SolidWorks є ядром інтегрованого комплекса автоматизації
підприємства, за допомогою якого здійснюється підтримка
життєвого циклу виробу у відповідності з концепцією
CALS-технологій, включаючи двонаправлений обмін даними з
іншими Windows-додатками та створення інтерактивної
документації.
wikipedia.org