Олександренко Віктор Петрович

Вівторок, 17 травня 2011, 17:19 kharzhevsky
ДрукPDF

oleksandrenko

 Олександренко Віктор Петрович

 д.т.н., професор,
декан факультету інженерної механіки

 

Народився 6 липня 1961 року в м. Свердловську Луганської області. Після закінчення середньої школи в 1978 р. вступив до Київського інституту інженерів цивільної авіації, який закінчив із відзнакою в 1984 р. за спеціальністю «Експлуатація літальних апаратів і двигунів».

З березня по листопад 1984 р. працював інженером-механіком служби паливно-мастильних матеріалів Хмельницького об’єднаного авіазагону, а з грудня вступив з відривом від виробництва до аспірантури Київського інституту інженерів цивільної авіації за спеціальністю 05.02.04 «Тертя і зношування в машинах». Під час перебування в аспірантурі підготував кандидатську дисертацію, яку захистив у 1989 р.

Із 1989 р. працює у Хмельницькому національному університеті на посаді асистента, з 1991 р. – старшого викладача, згодом доцента (1992 р.), кафедри машинознавства. Починаючи з 1995 р. – начальник науково-дослідної частини університету та директор наукового випробувально-експертного центру із сертифікації матеріалів і продукції легкої промисловості та машинобудування. З 2007 р. – професор кафедри машинознавства. З 2010 р. - декан факультету інженерної механіки.

Викладацька робота пов’язана із студентами-механіками. Розробив теоретичний і практичний курси «Деталі машин», «Деталі машин і основи конструювання машин» та «Теорія механізмів і машин» для студентів-іноземців. Основний науковий напрямок – фізико-хімічна механіка тертя, зносостійкості та тривалої міцності твердих тіл. За результатами наукових досліджень підготовив і в 2006 р. захистив докторську дисертацію. Автор більше 70 наукових праць, у тому числі монографії.

Нагороджений знаком «За наукові досягнення» Міністерства освіти і науки України, переможець обласного конкурсу науково-дослідних робіт (2007 р.) у номінації «Фундаментальні дослідження».


Quote this article on your site

To create link towards this article on your website,
copy and paste the text below in your page.
Preview :

Олександренко Віктор Петрович
Вівторок, 17 травня 2011
Олександренко Віктор Петрович д.т.н., професор, декан факультету...

Powered by QuoteThis © 2008

Якою версією SolidWorks ви користуєтеся?


Про SolidWorks

SolidWorks — продукт компанії SolidWorks Corporation, САПР,
інженерного аналізу та підготовки виробництва будь-якої 
складності та призначення.
SolidWorks є ядром інтегрованого комплекса автоматизації
підприємства, за допомогою якого здійснюється підтримка
життєвого циклу виробу у відповідності з концепцією
CALS-технологій, включаючи двонаправлений обмін даними з
іншими Windows-додатками та створення інтерактивної
документації.
wikipedia.org